Русский язык Українська мова English   
Контакти
Пожежна безпека
  Пожежна сигналізація
  Оповіщення про пожежу
  Пожежогасіння
  Димовидалення
  Вогнезахист
  Блискавкозахист
  Електровимірювання
Охоронні системи
  Охоронна сигналзація
  Відеоспостереження
  Периметрова с-ція
  Контроль доступу
  Розумний дім
Техногенна безпека
  Ідентифікація ОПН
  Розроблення ПЛАСів
  Декларації
  Системи РВНС
  Розроблення документів цивільного захисту
Інноваційні технології
Каталог

Периметрова сигналізація

Система захисту периметра є одним з найбільш найважливіших елементів комплексної системи безпеки об'єкту і обов'язковою для особливо важливих об'єктів, таких як атомні і теплові електростанції, аеропорти, нафтогазоперероблювальні підприємства і так далі
В процесі проектування систем захисту периметра необхідно враховувати наступні особливості:
1. Експлуатація периметральних систем сигналізації здійснюється в різноманітних кліматичних і грунтово-геологічних умовах.
Сезонні коливання температури у багатьох регіонах бувають від - 45... 50 , що призводить до жорстких вимог збереження працездатності приладу в складних кліматичних умовах.
2. Периметральні системи сигналізації повинні з високою вірогідністю виявляти різноманітні способи подолання периметра : перелазить через обгороджування, проробляє лазу в обгороджуванні, підкоп та ін.
3. Периметральні засоби сигналізації повинні зберігати працездатність за наявності перешкод різного походження :  вітер, дощ, сніг, густий туман, сейсмічні перешкоди, рух тварин, грозові розряди, вплив високовольтних ліній, підземних силових кабелів і кабелів зв'язку, умисні перешкоди, що створюються порушником.
Організація захисту периметра об'єкту є комплексним завданням оптимального поєднання інженерно-технічної укрепленности і технічних засобів сигналізації. Периметральні системи виявлення базуються на найрізноманітніших фізичних принципах і відрізняються використанням чутливих елементів різних типів. Різноманіття типів периметральних технічних засобів виявлення пояснюється необхідністю їх роботи в найрізноманітніших умовах.
При проектуванні і експлуатації периметральних систем сигналізації необхідно враховувати безліч чинників :
1. топографію об'єкту і рельєф місцевості;
2. грунтово-геологічна будова контрольованих рубежів;
3. сусідство залізничних і автомобільних магістралей, ЛЕП, кабельних ліній;
4. шляхи міграції
Сучасні периметральні засоби виявлення можна класифікувати по фізичних принципах роботи.
Електромеханічні засоби виявлення - чутливим елементом є натягнуті дротяні нитки з кінцевими датчиками. Розсовування ниток, їх обрив або перекушування приводить до видачі сигналу "Тривога".
Вібраційні засоби виявлення - чутливим елементом виступають кабельні датчики вібрацій (трибоэлектрические, оптоволоконні); системи точкових датчиків вібрацій (п'єзоелектричні, електромагнітні). Принцип дії заснований на коливаннях полотна обгороджування при тому, що перелазить або проробляє отвору.
Ємнісні засоби виявлення - зміна місткості чутливого елементу при тому, що перелазить або проробляє отвору призводить до спрацьовування системи.
Індуктивні засоби виявлення - зміна індуктивності петлі ЧЭ при розсовуванні, обриві або розрізанні дротів призводить до спрацьовування системи.
Радіопроменеві засоби виявлення - засновані на рознесенні в просторі передавача і приймача НВЧ випромінювання. Принцип дії заснований на зміні рівня сигналу, що приймається, із-за руху порушника між передавачем і приймачем.
При застосуванні проводноволновых засобу виявлення використовується система паралельних дротів, по яких здійснюється передача і прийом випромінювання. Зміна рівня сигналу, що приймається, із-за руху порушника поблизу системи дротів призводить до видачі сигналу "Тривога".
Магнітометричними засобами виявлення є система дротів, чутлива до зміни магнітного поля при переміщенні через неї металевих предметів.
Сейсмічні засоби виявлення - це система геофонных датчиків, встановлених в грунті. Принцип дії заснований на сейсмічних коливаннях грунту, що викликаються людиною при русі.
Оптикоэлектронні засоби виявлення є рознесеним передавачем і приймачем, що формують УЧ промінь. Переривання променів порушником призводить до спрацьовування системи.
телeфон: 098 219 42 65
E-mail:
real_deal@bigmir.net©

FGS_Studio