Русский язык Українська мова English   
Контакти
Пожежна безпека
  Пожежна сигналізація
  Оповіщення про пожежу
  Пожежогасіння
  Димовидалення
  Вогнезахист
  Блискавкозахист
  Електровимірювання
Охоронні системи
  Охоронна сигналзація
  Відеоспостереження
  Периметрова с-ція
  Контроль доступу
  Розумний дім
Техногенна безпека
  Ідентифікація ОПН
  Розроблення ПЛАСів
  Декларації
  Системи РВНС
  Розроблення документів цивільного захисту
Інноваційні технології
Каталог

Оповіщення про пожежу. Проектування, монтаж, Здача "під ключ"

Послуги, що надаються :


1. Проектування системи оповіщення про пожежу
2. Узгодження проектно-кошторисної документації
3. Монтаж систем
оповіщення про пожежу
4. Пуско-налагоджувальні роботи
5. Здача об'єкту в експлуатацію «під ключ»

Система сповіщення і управління евакуацією (СОУЭ) - комплекс організаційних заходів і технічних засобів, призначений для своєчасного повідомлення людей інформації про виникнення пожежі і (чи) необхідності і шляхи евакуації. Сповіщення і управління евакуацією людей при пожежі повинно здійснюватися одним з наступних способів або їх комбінацією:

- подачею звукових і (чи) світлових сигналів в усі приміщення будівлі з постійним або тимчасовим перебуванням людей;

- трансляцією текстів про необхідність евакуації, шляхи евакуації, напрям руху і інші дії, спрямовані на забезпечення безпеки людей;

- трансляцією спеціально розроблених текстів, спрямованих на запобігання паніці і іншим явищам що ускладнюють евакуацію;

- розміщенням евакуаційних знаків безпеки (далі - покажчиків) на шляхах евакуації; включенням евакуаційних знаків безпеки;

- включенням евакуаційного освітлення;

- дистанційним відкриванням дверей евакуаційних виходів (наприклад, обладнаних електромагнітними замками);

- зв'язком пожежника поста-диспетчерської із зонами пожежного сповіщення.СОУЭ повинна проектуватися з метою реалізації планів евакуації. При проектуванні СОУЭ повинна передбачатися можливість її сполучення з системою сповіщення цивільної оборони.

 Загалом, СОУЭ повинна включатися від командного імпульсу, що формується автоматичною установкою пожежної сигналізації або     пожежогасінні.   Допускається використовувати в СОУЭ дистанційне і місцеве включення*, якщо відповідно до нормативних документів для цього виду будівель не потрібно оснащення автоматичними установками пожежогасінні і автоматичною пожежною сигналізацією. Розміри зон пожежного сповіщення, спеціальна черговість сповіщення і час початку сповіщення в окремих зонах визначаються виходячи з умови забезпечення безпечної евакуації людей при пожежі.   
   Оповісники не повинні мати регуляторів гучності і повинні підключатися до мережі без роз'ємних пристроїв.

   Залежно від способу сповіщення ділення будівлі на зони сповіщення і інших характеристик передбачається п'ять типів систем сповіщення і управління евакуацією людей при пожежах у будівлях.

   У приміщеннях і будівлях, де знаходяться (працюють, проживають, проводять дозвілля) люди з фізичними недоліками (слабозрячі, такі, що недочувають), СОУЭ повинна враховувати ці особливості.


Проектування системи оповіщення про пожежу. Узгодження проектно-кошторисної документації. Монтаж систем оповіщення про пожежу. Пуско-налагоджувальні роботи. Здача об'єкту в експлуатацію «під ключ».


телeфон: 098 219 42 65
E-mail:
real_deal@bigmir.net©

FGS_Studio