Русский язык Українська мова English   
Контакти
Пожежна безпека
  Пожежна сигналізація
  Оповіщення про пожежу
  Пожежогасіння
  Димовидалення
  Вогнезахист
  Блискавкозахист
  Електровимірювання
Охоронні системи
  Охоронна сигналзація
  Відеоспостереження
  Периметрова с-ція
  Контроль доступу
  Розумний дім
Техногенна безпека
  Ідентифікація ОПН
  Розроблення ПЛАСів
  Декларації
  Системи РВНС
  Розроблення документів цивільного захисту
Інноваційні технології
Каталог

Охоронна сигналзація


Охоронна сигналізація (ОС)
- цей пристрій, який дозволить Вам завжди бути упевненим у безпеці Вашого будинку, офісу, квартири, складу, виробничого приміщення і так далі. Охоронна сигналізація розрахована на попередження несанкціонованого доступу в приміщення.
Охоронні сигналізації можна умовно розділити на два типи, узявши за основу такий критерій, як спосіб сповіщення про тривогу:
Перший тип - автономна охоронна сигналізація. У такій системі передбачений потужний сигнал тривоги - сирени, що реагують потужним звуковим сигналом при вторгненні на територію приміщення, що охороняється. При цьому сигнал тривоги не передається ні на охоронний пункт, ні повідомляється власникові.
Другий тип охоронної сигналізації - система, підключена до охоронного пульта - пульта централізованого управління. Такі системи зазвичай називають "пультова охоронна сигналізація". По усьому приміщенню розташовані датчики, які передають сигнал тривоги на контрольну панель, а звідти сигнал поступає на охоронний пульт.
Самі ж датчики бувають багатьох видів, залежно від того, на який чинник вони реагують. Найбільш поширені з них - об'ємні, магнітноконтактні, акустичні, вібраційні і датчики із спрямованою діаграмою виявлення.
Об'ємні датчики запам'ятовують об'єм приміщення, що охороняється, і реагують на його зміну.
До цієї групи також входять датчики руху, оскільки вони працюють за тим же принципом. Серед таких датчиків є моделі, які можуть розрізняти людину і домашніх тварин. Охоронні сигналізації з такими датчиками часто використовуються для охорони квартир і житлових будинків.
Магнітоконтактні датчики встановлюються на дверях і вікнах і відстежують їх відкриття або закриття. Два магніти встановлюються один навпроти одного: один на рухливій частині дверей або вікна, а інший на нерухомій його частині. Коли контакт між двома магнітами втрачається, датчик негайно передає сигнал на контрольну панель.
У охоронній сигналізації з такими датчиками є ряд недоліків : приміром, проникнути на територію приміщення, що охороняється, можна не лише через вікна або двері - зловмисники можуть проникнути, припустимо, через вентиляційні шахти або просто розбити скло ока і не відкривати раму.
Тому використання таких датчиків в охоронній сигналізації рекомендується комбінованих з іншим типом датчиків, приміром, акустичних. Такі датчики якраз реагують на гучний звук - у тому числі, гучний крик, звук розбитого скла.
Крім того, охоронна сигналізація часто встановлюється з датчиками із спрямованою діаграмою виявлення. Існує три типи таких датчиків : штора, завіса, коридор. Вони встановлюються по периметру приміщення і з легкістю реагують на вторгнення сторонніх на тих, що охороняються об'єкт. Також в охоронній сигналізації використовують вібраційні датчики. Вони припускають захист стін від пролому і вікон від розбиття.
Охоронна сигналізація може бути оснащена таким устаткуванням, як дозваниватель, GSM модуль, сервісні датчики.Автоматичний дозваниватель по телефону оповіщає про тривогу. Він передає заздалегідь підготовлений запис на заздалегідь вказані телефонні номери. За допомогою GSM -модуля можна оповіщати про тривогу за допомогою коротких повідомлень смс. Сервісні датчики можуть здійснювати додаткові функції, наприклад, відстежувати протікання води або витік газу. Усе устаткування підключене до контрольної панелі.
Охоронна сигналізація найчастіше ставиться в комплекті з джерелом безперебійного живлення.
"Пультова" охоронна сигналізація має на увазі повний цілодобовий контроль над приміщенням і усім, то в нім відбувається. У разі тривоги, сигнал поступає у відповідні служби. Є три шляхи, як можна оповістити про тривогу. Перший - телефонна лінія. Для цього використовують автоматичні дозваниватели. Також можуть використовуватися радіоканал або GSM Канал стільникового оператора. Останнім часом, з розвитком технологій, до цих способів також зараховують Інтернет.
"Пультова" охоронна сигналізація зазвичай оплачується щомісячно. Абонентська плата залежить від площі і особливостей приміщення, що охороняється. Крім того, розмір абонентської плати для юридичних осіб більший, ніж для фізичних. "Пультова" охоронна сигналізація може бути державною і приватною. Приватну здійснюють приватні охоронні агентства, а державну - відомчі органи МВС.
Хоча, є організації, які за договором з відомчою охороною тільки встановлюють своє устаткування, а при сигналі тривоги на об'єкт, що охороняється, прибувають співробітники МВС. Деякі організації ж мають власні підрозділи охорони.
У системі пультової охорони є "червона кнопка" що також називається тривожною кнопкою. Варто натиснути її, і сигнал тривоги тут же поступає на пульт управління. В основному ця кнопка розрахована на захист від розбі
йних нападів. Є різні способи реалізації цієї "кнопки тривоги". Вона може знаходитися під столом співробітника, бути замаскованою під декоративну прикрасу або бути виконаною зовні як брелок для ключів або мобільного телефону.


Проектування систем охоронної сигналізації, відеоспостереження, периметральної сигналізації, контролю доступу. Оформлення кошторисної документації. Монтаж систем охорони. Здача Замовникові, на Пульт.


телeфон: 098 219 42 65
E-mail:
real_deal@bigmir.net©

FGS_Studio