Русский язык Українська мова English   
Контакти
Пожежна безпека
  Пожежна сигналізація
  Оповіщення про пожежу
  Пожежогасіння
  Димовидалення
  Вогнезахист
  Блискавкозахист
  Електровимірювання
Охоронні системи
  Охоронна сигналзація
  Відеоспостереження
  Периметрова с-ція
  Контроль доступу
  Розумний дім
Техногенна безпека
  Ідентифікація ОПН
  Розроблення ПЛАСів
  Декларації
  Системи РВНС
  Розроблення документів цивільного захисту
Інноваційні технології
Каталог

Вогнезахист

Послуги, що надаються:

1.      Проект вогнезахисту
2.      Узгодження проектно-кошторисної документації
3.      Вогнезахисна обробка
4.      Акт прийомувогнезахисних робот

Вогнезахист будівельних конструкцій є одним з важливих аспектів забезпечення пожежної безпеки будівель і споруд. Вогнезахист - це зниження пожежної небезпеки різних конструкцій і матеріалів шляхом спец.обробки.
Вогнезахист є складовою частиною загальної системи заходів по забезпеченню пожежної безпеки.
У будівельних конструкціях будівель і споруд застосовуються матеріали, різні за походженням класу пожежної небезпеки.
Вогнезахист є основною мірою профілактики пожеж, пасивним засобом захисту від них. Вона спрямована на підвищення фактичної межі вогнестійкості конструкцій до необхідних значень і обмеження межі поширення вогню, а також для зниження горючості матеріалів, запобігання загорянням, уповільненню або припиненню розвитку початкової стадії пожеж і забезпечення його швидкої локалізації.
Вогнезахист сприяє ліквідації пожежі, спрощує реалізацію нових прогресивних рішень у будівництві.
Вогнезахист конструкцій і матеріалів збільшує фактичну межу вогнестійкості конструкцій і зменшує швидкість поширення вогню.
Стосовно будівельних конструкцій термін "вогнезахист" має конкретне значення, що полягає в підвищенні їх вогнестійкості і пожежної безпеки за рахунок використання різних вогнезахисних складів.
Найширше їх застосовують для захисту металевих несних конструкцій (у тому числі повітропроводів), дерев'яних конструкцій, елементів легких обгороджувань, килимових покриттів і декоративних тканин.
Особливе місце в асортименті матеріалів, пропонованих споживачеві, займають вогнезахисні просочення і фарби по дереву і металу.
Наші фахівці виконують комплекс робіт по пасивному вогнезахисту деревини (дерев'яних конструкцій і виробів з дерева), по монтажу, ремонту і обслуговуванню засобів забезпечення пожежної безпеки будівель і споруд.
Деревина - один з найбільш популярних і екологічно чистих будівельних матеріалів, що вимагають ретельного відходу і захисту. Проблему пожежної безпеки деревини можна успішно розв'язати за допомогою спеціальної обробки засобами вогнезахисту (антипірены), а антисептики забезпечать довговічність матеріалу від шкідливих комах, грибкових уражень, гнилизни і плісняви. Обробка будівельних матеріалів і конструкцій засобами вогнезахисту і антисептиками гарантує надійність і довговічність дерев'яного будинку.
Найбільш оптимальною із способів вогнезахисту є поверхнева обробка елементів конструкцій і матеріалів з використанням вогнезахисних паст, фарб, лаків і просочень.
Схожі на звичайну фарбу, вогнезахисні матеріали, що спінюються, під впливом температури утворюють тепло- і вогнезахисне покриття, що захищає конструкції від дії вогню.
Вогнезахист несних будівельних конструкцій - важливий елемент пожежної безпеки будь-якої будівлі і споруди. Застосовуючи вогнезахист несних будівельних конструкцій Ви істотно підвищуєте здібності конструкцій, що несуть. Вогнезахист деревини дозволяє ширше застосовувати екологічно чистий і недорогий деревний матеріал у будівництві.
Сучасна промисловість будівельних матеріалів постійно забезпечує будівельний ринок новими, високоефективними будівельними матеріалами. Маючи високотехнологічні і декоративні властивості, вони в той же час дуже чутливі до високих температур і дії вогню. Метали швидко нагріваються і втрачають свої прочностные властивості. Деревина і пластмаси і вироби не їх основі, а також синтетичні килимові покриття і декоративні тканини горять і при цьому виділяють значну кількість диму і токсичних речовин.
Усі ці якості, регламентовані номами пожежної безпеки, обмежують сфери застосування і ширшого використання нових, а також ефективних старих матеріалів у будівництві.
 Як правило, при новому будівництві вогнезахисні заходи закладаються ще на стадії проектування, і при узгодженні проекту з органами державної протипожежної служби можна бути упевненим, що усі вогнезахисні заходи будуть враховані в проекті і виконані на стадії будівництва.
телeфон: 098 219 42 65
E-mail:
real_deal@bigmir.net©

FGS_Studio