Русский язык Українська мова English   
Контакти
Пожежна безпека
  Пожежна сигналізація
  Оповіщення про пожежу
  Пожежогасіння
  Димовидалення
  Вогнезахист
  Блискавкозахист
  Електровимірювання
Охоронні системи
  Охоронна сигналзація
  Відеоспостереження
  Периметрова с-ція
  Контроль доступу
  Розумний дім
Техногенна безпека
  Ідентифікація ОПН
  Розроблення ПЛАСів
  Декларації
  Системи РВНС
  Розроблення документів цивільного захисту
Інноваційні технології
Каталог

Блискавкозахист. Проектування, монтаж, здача в експлуатацію


Послуги, що надаються :


1. Проектування системи блискавкозахисту
2. Узгодження проектно-кошторисної документації
3. Монтаж систем блискавкозахисту
4. Пуско-налагоджувальні роботи
5. Здача об'єкту в експлуатацію "під ключ"

 Блискавкозахист - це комплекс технічних рішень і спеціальних пристосувань для забезпечення безпеки будівлі, а також майна і людей тих, що знаходяться в нім. На земній кулі щорічно відбувається до 16-и мільйонів гроз, тобто близько 44 тисяч за день. Прямий удар блискавки дуже небезпечний для здоров'я людей, нерідкі випадки смертельного результату.
Для будівель і споруд загрозами внаслідок безпосереднього контакту каналу блискавки з об'єктами, що вражаються, являються можливість займання або руйнування, а також ушкодження чутливого устаткування внаслідок супутнього блискавці імпульсного електромагнітного поля.
Зовнішній блискавкозахист є системою, що забезпечує перехоплення блискавки і відведення її в землю, тим самим, захищаючи будівлю
(споруда) від ушкодження і пожежі. Система зовнішнього блискавкозахисту, організована за принципом блискавкоприймальної сітки, проектується індивідуально під кожну конкретну будівлю. У момент прямого удару блискавки у будівельний об'єкт правильно зпроектований і зпоруджений блискавкозахисний пристрій повинен перейняти на себе струм блискавки і відвести його по токовідводам на заземлення.
Проходження струму блискавки повинне статися без збитку для об'єкту, що захищається, і бути безпечним для людей, що знаходяться як усередині, так і зовні цього об'єкту.
Внутрішня система блискавкозахисту складається з шини вирівнювання потенціалів, яка об'єднує усі протяжні металоконструкції будинку, зокрема сполучає нейтраль електромережі з контуром заземлення, екрани телевізійний кабелів, труби водопостачання і опалювання з контуром заземлення, громовідводи і металоконструкції з контуром заземлення.
телeфон: 098 219 42 65
E-mail:
real_deal@bigmir.net©

FGS_Studio