Русский язык Українська мова English   
Контакти
Пожежна безпека
  Пожежна сигналізація
  Оповіщення про пожежу
  Пожежогасіння
  Димовидалення
  Вогнезахист
  Блискавкозахист
  Електровимірювання
Охоронні системи
  Охоронна сигналзація
  Відеоспостереження
  Периметрова с-ція
  Контроль доступу
  Розумний дім
Техногенна безпека
  Ідентифікація ОПН
  Розроблення ПЛАСів
  Декларації
  Системи РВНС
  Розроблення документів цивільного захисту
Інноваційні технології
Каталог

Розумний дім

Сучасний Розумний будинок - це будинок, наділений, на перший погляд, фантастичними функціями. УРозумному будинку усе автоматизовано, навіть побутова техніка в нім більшість завдань виконуютьсамостійно. Інтелектуальна будівля живе по заздалегідь прописаних сценаріях, які роблять життя людиникомфортним і мобільним, позбавленим від метушні і домашніх турбот. Це не фантастика - це реальність.
Наприклад Автоматика для воріт є характерною прикметою сьогоднішнього дня.
Приводи для воріт розкоші, що колись вважалися предметом, міцно зайняли своє місце в різноманітному устаткуванні, які створюють для нас зручність і комфорт в повсякденному житті.
Привід воріт розширює їх функціональні можливості, підвищуючи рівень комфорту і безпеки
Автоматика на ворота робить можливою інтеграції їх в автоматичні системи управління доступом.
Завдяки наявності спеціальних монтажних пристосувань і налаштувань автоматика воріт легко монтується на раніше встановлені ворота будь-яких конструкцій незалежно від розмірів і ваги стулок.
Комплексна система безпеки ефективно охороняє Розумний будинок не лише від непрошених гостей, але і від аварійних ситуацій: витоків газу і води, а також від недобросовісного службового персоналу. При надзвичайній події інтелектуальна система безпеки самостійно вживає усі можливі заходи для усуненняне безпеки, оповіщає
про ЧП хазяїна і усі необхідні інстанції.
Злагоджену роботу усіх інженерних комунікацій у будинку забезпечує система диспетчеризації. Завдяки системі диспетчеризації управління Розумним будинком не вимагає зусиль. Для того, щоб погасити світло в усьому, наприклад, триповерховому будинку, а також вимкнути підсвічування фасаду, не треба бігати по поверхах і кімнатах. Досить лише натиснути на одну кнопку на пульті або міні-блоці управління будинком. Уважна і оперативна система диспетчеризації дозволяє продовжити термін служби усіх інженерних комунікацій Розумного будинку, заощадити технічні ресурси.
телeфон: 098 219 42 65
E-mail:
real_deal@bigmir.net©

FGS_Studio